A jubileumi XX. Meleg István Kémiaverseny első fordulójának eredményei és megoldásai, valamint a 2. forduló feladatai az alábbi csatolmányokban érhetők el. A 2. forduló megoldásainak beküldési határideje: az iskola címére feladott levél esetében (postabélyegző dátuma): 2021. december 9. (csütörtök); illetve a titkárságon történő személyesen leadás esetén 2021. december 10. (péntek), 13:00.

Az idei versenyre (eddig) 66 hetedik osztályos és 60 nyolcadik osztályos tanuló nevezett. Ha valaki csak ebben a fordulóban tud vagy szeretne csatlakozni versenyünkhöz, még megteheti. Ebben az esetben kérjük, hogy az elküldött vagy leadott megoldásában a neve mellett adja meg email-címét, iskolájának nevét és települését, kémiatanára nevét valamint egy jeligét, amelyet az eredmények közlésénél használunk. Négy versenyzőnket nem sikerült email-ben elérnünk –ezt az eredménylistában jeleztük–: kérjük a tanulókat, hogy pontos és működő e-mail-címet adjanak meg!

A verseny szervezői