A Zrínyi Országos Matematika Tesztverseny megyei fordulójában kiváló eredményeket értek el iskolánk diákjai:

7.osztályosok: 1. Bencsik Ambrus, 2. Balassa János, 3. Ferenc Szabolcs, 4. Juhász Emma és Körmöndi Márk (valamennyien 7.M, felkészítő: Schultz János tanár úr) – mind az öt tanuló bejutott az országos döntőbe.

8.osztályosok: 1. Csupor Albert Dezső, 2. Szögi Erik, 3. Szamkó Hanna (valamennyien 8.M; felkészítő: Mike János tanár úr) – mindhárom tanuló bejutott az országos döntőbe.

9.osztályosok: 1. Bencsik Bendegúz, 2. Kalmár Botond, 3. Baranyi Bartal (valamennyien 9.M; felkészítő: Mike János és Tigyi István tanár úr) – döntőbe jutott Bencsik Bendegúz és Kalmár Botond.

10.osztályosok: 1. Fülöp Csilla (10.M – felkészítő: Schultz János és Mike János tanár úr), 3. Waldhauser Miklós (10.A – felkészítő: Fronebl Mária tanárnő) – döntőbe jutott Fülöp Csilla.

11.osztályosok: 2. Beinschrott Ninett (11.A), 3. Szabó Eszter (11.A) – felkészítő: Schultz János tanár úr

12.osztályosok: 1. Hámori Janka (12.M; felkészítő: Schultz János és Tigyi István tanár úr) – döntőbe jutott Hámori Janka.

A csapatversenyt a 7-12. évfolyamok mindegyikén a Radnóti nyerte! A verseny döntőjét június 9-én rendezik.