Az ELTE Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központja 22. alkalommal rendezte meg a Savaria Országos Történelemversenyt. A 9-10. évfolyamos diákok számára kiírt verseny döntőjében 36 tanuló mérkőzött meg, közülük heten is gimnáziumunkat képviselték! A radnótis eredmények:

a 10. osztályosok között Lászlóffy Luca Hanna országos első helyezést, Burkus Barnabás kilencedik, Szeberényi Kristóf tizennegyedik, míg Kempf Emese tizenötödik helyezést ért el (valamennyien 10.D). Felkészítő: Csősz Róbert tanár úr;

a 9. osztályosok mezőnyében Ari Roland hetedik, Petróczi István Márton nyolcadik  (mindketten 9.D), valamint Bősze Boldizsár (9.B) 12. helyezést ért el. Felkészítők: Vancsó Marianna tanárnő és Csősz Róbert tanár úr.