Idén is kiválóan szerepeltek tanulóink az ECL Országos Nyelvi Versenyen. A versenyt ebben a tanévben tizennyolcadik alkalommal rendezték meg, az online döntőre április 14-én került sor. A versenyen angol és német nyelvből több mint kétszáz középiskolás diák vett részt, idén a következő eredményeink születtek:

Angol, B2-es kategória: 1. helyezést ért el Rátkai Dorka (10.C – felkészítő: Mestra Ágota tanárnő); 4. helyezett: Németh Zita (10.C – Mestra Ágota); 5. helyezett: Békési Ádám (10.C – Mestra Ágota); 6. helyezett: Csiszár Barnabás (9.T – Huber Máté tanár úr).

Angol, C1-es kategória: 3. helyezett lett Péter Gergely (11.M – Huber Máté).

Német, B2-es kategória: 5. helyezést ért el Kempf Emese (10.D – felkészítő: Engi Balázs tanár úr); 8. helyezett: Tomonicska Veronika (11.B – Engi Balázs).