Ebben a tanévben 13 tanulmányi kategóriában 10 tantárgyból – 22 tanárunk közvetlen támogatásával – 32 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen. 7 tanulónk végzett az első tíz hely valamelyikén, ebből öt dobogósunk volt:

Koszta Benedek (11.M) földrajzból első – felkészítő tanárai: Szőllősyné Pálfi Melinda és Szőllősy László;
Kóta Kata (12.B) biológiából második (felkészítő tanára: Seres Ádám Zoltán);
Kóta Kata (12.B) kémiából ugyancsak második (felkészítő tanára: Csúri Péter), valamint
Gyuris Csaba (12.C) földrajzból harmadik (felkészítő tanára: Szőllősyné Pálfi Melinda) és
Pintér Viktória Anna (12.B) biológiából harmadik helyezést ért el (felkészítő tanára: Gál Viktória).

Az első tízben végzett még  Hámori Janka (12.M, matematika 4. hely, felkészítő tanárai: Schultz János és Tigyi István), valamint Koszta Benedek (11.M; fizika 6. hely, felkészítő tanárai: Somogyi Anikó és Vincze István). Gratulálunk valamennyi döntősünknek és felkészítőiknek! A részletes eredmények, valamennyi döntőbe jutott tanulónk eredménye itt érhető el: