Az adóbevallások elkészítésekor ebben az évben is lehetőségünk nyílik arra, hogy adónk egy-egy százalékával rendelkezzünk. A Radnóti Oktatási Alapítvány és a Radnóti Sport Alapítvány idén is hálásan fogadja a személyi jövedelemadóból származó felajánlásokat.

A Radnóti Oktatási Alapítvány adószáma: 19084949-1-06.
A Radnóti Sport Alapítvány adószáma:  19084932-1-06Rendelkező nyilatkozat itt tölthető le:

Alapítványaink a felajánlásokat a Radnóti Gimnázium kiemelt célkitűzéseinek támogatására használják fel, elsősorban az oktatás eszközrendszerének és technikai feltételeinek fejlesztésére, tehetséggondozásra, kiemelkedő tanulmányi eredményt elérő és a gimnáziumunk közösségi életében is példamutató diákok támogatására, szociális ösztöndíjak és támogatások odaítélésére. Felajánlásaikat iskolánk tanárainak és diákjainak nevében hálásan köszönjük!