A 2021. február 23-25. közötti szóbeli felvételi vizsgák beosztását az alábbi dokumentumokban olvashatják. A diákok számára a porta mellett folyamatos információs pultot működtetünk, ahol minden kérdésre, a szóbeli helyszínére stb. vonatkozóan segítséget nyújtunk! Kérjük, hogy a gördülékeny lebonyolítás érdekében kiírt vizsgakezdési időpont előtt csak 10-15 perccel korábban érkezzenek a tanulók, ezzel is kerüljük a folyosói torlódást! Köszönjük megértésüket, köszönjük a felvételi eljárás támogatását!

Kedves Diákok! Szeretettel várunk Benneteket! A szóbeli vizsgákra kérjük, hogy a hozzátok magatokkal a diákigazolványt, az ellenőrzőt (akinek van), illetve ha vannak, okleveleiteket is! Az intézményi járványügyi eljárásrendünk alapján a szóbeli felvételi során a szájat és orrot eltakaró maszk viselésére kérünk minden tanulót!
Kedves Szülők! A járványhelyzet miatt ezúttal nem kísérhetik fel a tanulókat az épületbe, kérjük szíves megértésüket! Köszönjük!