A Csongrád-Csanád Megyei Építész Kamara Én és az építészet címmel meghirdetett rajzpályázatára többszáz pályamunka érkezett. A népes mezőnyben több radnótis pályamű is díjazott lett, illetve bekerült a kamara kiállítási anyagába. A vírushelyzetre való tekintettel hagyományos kiállítást nem szervezhettek, a díjazott és a kiállított pályaműveket a kamara honlapján lehet megtekinteni: www.csmek.wordpress.com

Díjazottak: Harmath Eszter: I. hely (12.M); Rózsa Donát: I. hely (10.C); Szőllősy Tamás: II. hely (8.M); Urszuly Csenge: II. hely (12.M); Berkes Lilla: III. hely (11.C); Szigeti Sára: III. hely (9.D); Viczián Dániel: III. hely (10.A); valamint a 8.M osztály: I.helyezés (csoportos pályamunka).

A kiállításon alkotással szerepelnek: Agócs Zoltán (8.M); Ambrus Dorka (12.A); Bakos Eszter (10.M); Fajka Lilla (12.A); Galambos Réka (8.M); Kalmár Levente (12.A); Kiss Klára Sára (12C); Nyemcsok Anna (11.D); Olajos Péter (12.M), Patkó Barnabás (11.D) és Popik Máté (11.A). Tanulóinkat felkészítette: Fiedler Judit tanárnő.