A Radnóti Oktatási Alapítvány 2021. január 28-tól kezdődően, csütörtök délutánonként 4 alkalommal másfél órás, intenzív tehetséggondozó szakkört indít nyolcadikos általános iskolás tanulók részére angol nyelvből, segítve az iskolánk angol tagozatos osztályában idéntől bevezetett szóbeli felvételi vizsgára való felkészülést, bemutatva a tanulóknak a felvételi vizsgát, annak feladattípusait.

A foglalkozásokra – amennyiben a járványügyi helyzet lehetővé teszi – hagyományos, jelenléti oktatási formában kerül sor. A szakkörre jelentkezni a mellékelten megadott online űrlapon lehet 2021. január 27-ig. A jelentkezés menete, a szakkör további részletei és a foglalkozások tervezett időpontjai itt érhetők el: