Összesítésükhöz közelednek a magyar csapatok nemzetközi diákolimpiai versenyei. Ebben az évben a döntőket online munkarendben szervezték meg. Idén a legkiemelkedőbb eredményt Weisz Máté, iskolánk volt 12.M osztályos tanulója érte el, aki aranyérmes lett a Nemzetközi Matematika Diákolimpián (IMO)Hámori Janka iskolánk 12.M osztályos tanulója ezüstérmes lett a Közép-európai Matematika Diákolimpián (MEMO). Mindkét diákunk felkészítő tanára Schultz János és Tigyi István tanár úr.

Nemzetközi Biológiai Diákolimpián (IBO) bronzérmet szerzett Czakó Bálint (12.C), felkészítő: Bán Sándor tanár úr. A Nemzetközi Mengyelejev Kémiai Diákolimpia (IMO) csapatában Kóta Kata (12.B) szerepelt, és dicséretet kapott. Felkészítő tanára: Csúri Péter tanár úr. Kovács Alex (10.A) és Péter Gergely Dániel (10.M) bejutott az idei Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) válogatóversenyébe. A csapattagságról csak hajszállal maradtak le tizedik osztályosként, így jövőre mindketten nagyobb eséllyel indulhatnak. Felkészítő: Kelemen András tanár úr.

Az Asztrofizikai Diákolimpia (IOAA) még folyamatban van, Mendei Barna (iskolánk volt 12.A osztályos tanulója) eredményéről hamarosan beszámolunk! Felkészítő tanárok: Csányi Sándor, Gutai Árpád, Riener Ferenc és Somogyi Anikó.