Az első tanítási napunk a 2020/2021-es tanévben kedden, szeptember 1-jén lesz. Megjelenés az alkalomhoz illő ünnepi (sötét nadrág/szoknya, fehér ing/blúz, radnótis nyakkendő/sál) öltözetben. Kérjük, hogy a tanulók hozzák magukkal a bizonyítványukat (amit az osztályfőnököknek kell majd leadni). A tankönyveket az első napon a 7., 8. és 9. évfolyamok kapják meg (ők hozzanak táskát is magukkal); a felsőbb évfolyamok a hét további napjain osztályonként meghirdetett időpont szerint vehetik át.

08:00 órakor kezdődő rövid tanévnyitót követően a 2., 3. és 4. órában osztályfőnöki óráink lesznek, utána hazamehetnek a tanulók. A kilencedik évfolyamot kezdőknek még közösségi szolgálattal kapcsolatos tájékoztatót tartunk, illetve ők nyelvi szintfelmérőn is részt vesznek.

Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!