Remek eredmények születtek az ECL Országos Nyelvi Versenyen. A versenyen angol és német nyelvből 541 diák vett részt.
Angol nyelv, C1-es kategória: 1. helyezett: Sarnyai Maja – 11.C (felkészítő tanára: Biró-Müller Judit); 4. helyezett: Zentai Péter – 10.M (felkészítő tanára: Huber Máté); 7. helyezett: Ördög-Katona Liliána – 11.C (felkészítő tanára: Biró-Müller Judit); 8. helyezett: Ágoston Fanni  – 11.C (felkészítő tanára: Biró-Müller Judit); 11. helyezett: Péter Gergely  – 10.M (felkészítő tanára: Huber Máté)
Angol nyelv, B2-es kategória: 1. helyezett: Madarász Attila – 9.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota); 2. helyezett: Csiszár Barnabás – 9.AJTP (felkészítő tanára: Huber Máté); 3. helyezett: Magyar Bálint – 10.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota); 7. helyezett: Miczi Borbála – 9.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota); 9. helyezett: Farkas Boldizsár – 10.M (felkészítő tanára: Huber Máté); 10. helyezett: Gincsai Bella – 10.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota); 11. helyezett: Köteles Csilla – 10.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota); 12. helyezett: Honti Csenge – 10.C (felkészítő tanára: Mestra Ágota)
Német nyelvC1-es kategória: 2. helyezett: Árvai Ákos – 10.A (felkészítő tanára: Huber Máté);
Német nyelv, B2-es kategória: 8. helyezett: Ördögh Anett – 12.C (felkészítő tanára: Csomós Edina)