A 2020. február 24-26. közötti szóbeli felvételi vizsgák beosztását a csatolt dokumentumokban olvashatják. A dokumentumok a hír címsorára vagy a „tovább”-ra kattintva jelennek meg. Szeretnénk jelezni, hogy a beosztást a péntek reggelig beérkezett jelentkezések alapján készítettük el (a postai kézbesítés elhúzódása esetén előfordulhat, hogy valaki még nem szerepel a listán). Ha nem találják gyermekük nevét a beosztásban, vagy kérdésük van a szóbeli vizsgákkal kapcsolatosan, kérjük, hívják iskolánk titkárságát a 62-548-936-os telefonszámon. A szóbeli vizsgákról egyéb értesítést nem küldünk!

Kérjük, hogy a vizsgázók hozzák magukkal a diákigazolványukat, az ellenőrzőjüket (és ha vannak, okleveleiket is)!

Kedves Diákok, tisztelt Szülők! Szeretettel várunk Bennetek, szeretettel várjuk Önöket! Kérjük, hogy a gördülékeny lebonyolítás érdekében kiírt vizsgakezdési időpont előtt 15 perccel szíveskedjenek megjelenni.