A Meleg István Kémiaverseny január 11-én a harmadik fordulóval (az iskolai középdöntővel) folytatódik. A verseny második fordulójának megoldókulcsa és az eddigi két forduló összesített eredménye a csatolt állományban található. A 7. osztályosok közül azokat várjuk a középdöntőre, akiknek az első két fordulóban összesen legalább 43 pontot sikerült elérniük (25 fő). A 8. osztályosok közül középdöntőbe jutottak, akiknek az összesített eredményük elérte a 48 pontot. (40 fő)

3. forduló időpontja: 2020. január 11-e, szombat, 10:00 óra; helyszíne: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Tisza Lajos krt. 6-8.). Az iskolába 9:40-től várjuk a tanulókat (de versenykezdés előtt öt-tíz perccel érdemes már itt lenni). Tollat és számológépet minden versenyző hozzon magával! Periódusos rendszert mi biztosítunk. Más segédeszköz a versenyen nem használható. Gratulálunk a továbbjutóknak!