2. fordulóval folytatódik a 18. Meleg István Kémiaverseny. A versenyre idén 37 hetedik osztályos és 49 nyolcadik osztályos tanuló nevezett. A forduló megoldásainak beküldési határideje: az iskola címére feladott levél esetében (postabélyegző dátuma): 2019. december 12. (csütörtök); illetve a titkárságon történő személyes leadás esetében:  2019. december 13. (péntek) 14 óra.

(Amennyiben valaki ebben a fordulóban tud csatlakozni a versenyhez, megteheti. Ebben az esetben kérjük, hogy az elküldött vagy leadott megoldásában a neve mellett adja meg e-mail-címét, iskolája és kémiatanára nevét is.)

A második forduló feladatsorai, valamint az első forduló helyes megoldása az alábbi linken érhetők el. Az eredményeket emailben küldjük ki.