A nemzetközi diákolimpiákon az elmúlt tanévben nyolc radnótis csapattag is szerepelt a magyar delegációkban. A következő eredmények születtek a tanév során, illetve a nyári megmérettetéseken:

Hunyadi Marcell Dávid (12.M) aranyérmet szerzett a Nemzetközi Biológiai Diákolimpián, az IBO-n (felkészítette: Bán Sándor és Seres Ádám Zoltán tanár úr), Weisz Máté Barnabás (11.M) a Közép-európai Matematikai Olimpián, a MEMO-n ugyancsak aranyérmet szerzett (felkészítette Schultz János és Tigyi István tanár úr).

Schrettner Jakab (12.M) ezüstérmet szerzett a diákolimpiák közötti legnagyobb múltú Nemzetközi Matematikai Diákolimpián, az IMO-n (felkészítette: Mike János és Schultz János tanár úr). Az EGMO (Európai Leány Matematika Diákolimpia) mezőnyében ugyancsak ezüstérmet szerzett Hámori Janka (10.M – felkészítette: Schultz János és Tigyi István tanár úr). Czakó Bálint (12.B) a Természettudományos Diákolimpián, az EUSO-n szerzett ezüstérmet (felkészítette: Bán Sándor tanár úr).

Az 53. Mengyelejev Diákolimpián (IMChO) Veszprémi Zsombor (12.A) bronzérmet szerzett. Felkészítette: Hancsák Károly tanár úr. És szintén bronzéremmel tért haza Mendei Barna 11.A osztályos diákunk az Asztrofizikai Diákolimpiáról – IOAA. Felkészítő tanárai: Somogyi Anikó, Csányi Sándor, Gutai Árpád Tamás és Riener Ferenc.

Urszuly Csenge (10.M) ugyancsak részt vett a nemzetközi diákolimpiai versengésben, a Nyelvészeti Diákolimpián az ILO magyar csapatát erősítette. Felkészítette: Gortva Tamás tanár úr. Gratulálunk a ragyogó eredményekhez!