Tizenharmadik alkalommal rendezték meg – többszáz diák részvételével – a Mentors Digitális Nyelvi Versenyt. A radnótis házi bajnokságunkon a következő helyezések születtek: 1. Dobó Ajsa (10.D); 2. Nemes Dóra (10.D); 3. Thurzó László (10.A). Felkészítő: Mestra Ágota tanárnő.

Az Arany János Tehetséggondozó Program tanulóinak hirdetett versenyen kiemelkedő eredmények születtek angol nyelvből a május 27-i budapesti döntőn: I. helyezést ért el Schmél Boglárka Luca (9.T; felkészítette: Kocsis Andrea tanárnő). Tizenegyedik helyezést ért el Laurinyecz Zalán (10.T; felkészítette: Balogh Zsuzsanna tanárnő). Az AJTP-s előkészítős diákok országos döntőjének eredménye: 1. Rózsa Dominik (9.AJTP); 2. Kanász Jázmin (9.AJTP); 7. Vígh Máté (9.AJTP). Felkészítő: Balogh Zsuzsanna tanárnő.