Az Arany János Tehetséggondozó Program előkészítő évfolyama számára rendezett hatfordulós Szilencium Magyar Nyelvi Verseny budapesti döntőjében idén is több tanulónk képviselte iskolánkat. Kanász Jázmin a legmagasabb pontszámot érte el, így az I. helyen végzett. II. díjat kapott Vígh Máté, III. helyezett lett Füstös Csenge, s ezzel mindhárom dobogós helyre radnótis tanuló futott be. Az országos döntőbe jutott még: Oláh Lotti és Arany-Tóth Éva. A 9. AJTP-s tanulókat felkészítette: Plugor Magor tanár úr.

A 9.AJTP remekelt sportban is: a bonyhádi AJTP Gymnasion országos sporttalálkozón a fiúk csapata (Ladó Csaba, Nagy Levente, Rózsa Dominik, Sinka Attila, Szalay László és Vígh Máté) ezüstérmet szerzett kispályás labdarúgás kategóriában. Felkészítő: Kovács Zoltán tanár úr.