Ebben a tanévben a 28. Nemzetközi Magyar Matematika Versenyt Marosvásárhelyen a Bolyai Farkas Elméleti Líceum szervezésében tartották meg. Iskolánk tanulói idén is kiemelkedően szerepeltek. A 9. osztályosok kategóriájában II. díjas lett Beinschroth Ninett és Kovács Alex (mindkettő 9.A); a 11. osztályosok mezőnyében II. díjas Csóti Kristóf (11.A); míg a 12. osztályosok kategóriájában I. díjat kapott Bindics Boldizsár (12.M).

Április végén rendezték Kecskeméten a matematikai diákolimpiák csapatválogatóinak utolsó két versenyét. Ezek eredményeképpen két diákunk került be olimpiai csapatokba. Az IMO – Nemzetközi Matematika Diákolimpia magyar csapatának tagja lett Schrettner Jakab (12.M), míg a MEMO  – Közép-Európai Matematika Diákolimpia magyar csapatának tagja lett Weisz Máté (11.M). Gratulálunk!