Ebben a tanévben is kimagaslóan szerepelnek gimnáziumunk tanulói az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken. 15 kategória kiírásai során 49 tanulónk jutott döntőbe 12 tantárgyból (biológia – 10 döntőbe jutott tanuló; fizika – 7 tanuló; matematika – 7 tanuló; spanyol – 6 tanuló; földrajz – 5 tanuló; kémia – 4 tanuló; magyar nyelv és irodalom – 4 tanuló; filozófia – 2 tanuló, valamint angol, német és orosz nyelv, illetve történelem 1 – 1 tanuló).

A tanulókat a 12 tantárgyból közvetlenül 21 kollégánk felkészítő munkája támogatta. A döntős eredmények megérkezését követően részletes eredményhirdetést közlünk. A tanulók és felkészítők összesítője itt olvasható. Gratulálunk a kiemelkedő szerepléshez!