Február 9-én, szombaton rendeztük meg a Meleg István Kémiaverseny döntőjét. A versenyzőknek másfél óra állt rendelkezésükre, hogy megoldják a feladatokat. Ezután a résztvevők iskolánk volt diákjának, Muráth Szabolcsnak a közreműködésével látványos és tanulságos kísérleteket néztek meg.

Az eredmények kihirdetésére fél 2 körül került sor. Az okleveleket és évfolyamonként az első három helyezett könyvjutalmát a Meleg István Alapítvány a Kémia Oktatásáért alapítvány kuratóriumának elnöke, dr. Bari Ferenc professzor, valamint iskolánk igazgatója, Gál Béla és volt kémiatanára, Prókai Szilveszter adták át. A verseny megrendezését a Meleg István Alapítvány és a Szegedi Tankerületi Központ támogatta.

Gratulálunk minden döntősnek! A verseny összesített eredménye, feladatai és megoldókulcsai a mellékelt dokumentumokban érhetők el.