A magyar nyelv napja tiszteletére (1844. november 13-án fogadták el a magyart államnyelvvé visszahelyező törvényt) a Szent-Györgyi Albert Agórában rendezett csapatversenyen eredményesen szerepeltek diákjaink.

3. hely – Honti Emese, Kártyik Anna, Kertai Júlia (10.C); 5. hely – Heller-Szabó Anna, Szelle Borbála, Weisz Viktória (11.M). Különdíjak: Kónya Éva, Martonosi Patrícia, Pikó Dorina (9.D); Kertész Viktória, Nemes Dóra, Szitás Karina (10.D); Dénes Lili, Kónya Zsuzsanna, Zsarnai Emese (10.D) . Kisfilm kategóriában Kopre Alíz és Ónodi Boglárka (10.C) alkotása.

Tanulóinkat Kinyóné Kecskés Orsolya és Vancsó Marianna tanárnők, Gortva Tamás,  Pinviczki Rajmond és Várhidi Gyula tanár urak segítették.