dav

A Szegedi Tudományegyetem „Legyen Élmény a Nyelvtanulás Együtt – Élményalapú nyelvtanulás és nyelvoktatás középiskolás diákok, nyelvtanárok és a Szegedi Tudományegyetem hallgatóinak és oktatóinak részvételével” című EFOP-projektjének keretében tanulóink előadást tartottak a projektben eddig betöltött szerepükről, első tapasztalataikról. A projekt egyebek mellett tanárjelölteket von be nagyobb hangsúllyal a középiskolai nyelvoktatásba.

Szekciónk előadói voltak: Madarász Fanni 10.D (olasz), Schmél Boglárka Luca 9.T (angol), Williams Hajna 10.M (francia) és Zentai Péter 9.M (angol, német). A tanulók mentorai Kocsis Andrea és Vajdáné Sásdi Mercédes tanárnők, valamint Huber Máté tanár úr voltak. Az eseményről Csányi Csenge (9.T) tudósított.