Kiemelkedő eredményeket értek el matematikából diákjaink az LVI. Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékversenyen. Az emlékversenyt minden évben megrendezi a Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete a tehetséges középiskolás diákok részére. A verseny oldala:  http://www.math.u-szeged.hu/mathweb/index.php/

A 9. évfolyam eredményei:  I. díj Hámori Janka;  II. díj Urszuly Csenge; III. díj Balogh Ádám Péter (8.osztályos); dicséret Horváth Anikó; Molnár Kristóf; Takács Balázs; Szeibel Richárd és Szorcsik Ivett.
10. évfolyam:  I. díj Weisz Máté; II. díj Csiszár Zoltán; III. díj Vincze András; III. díj Dávid Levente; dicséret Csóti Kristóf; Borza Dávid; Kovács-Deák Zsombor; Erdélyi Zsófia; Kukovecz Ákos; Mendel Barna és Jáger István Attila.
11. évfolyam: I. díj Schrettner Jakab; III. díj Bindics Boldizsár; III.díj Czirják Lilla; dicséret Hunyadi Marcell; Tóth-Molnár Gellért és Török Ádám;
12. évfolyam: I. díj Kassai Levente; III.díj Kovács Tamás Barnabás; III.díj Horváth Péter; dicséret Szécsényi Nándor; Sipos Fanni Emma és Somodi Máté Soma. Gratulálunk!