Tizenkettedik alkalommal rendezték meg – többszáz diák részvételével – a Mentors Digitális Nyelvi Versenyt. Az Arany János Tehetséggondozó Program tanulóinak meghirdetett versenyen minden évben szép sikereket érnek el diákjaink. Ebben az évben is több kiemelkedő eredmény született angol nyelvből a június 11-i budapesti döntőn:

4. hely: Rádi Mihály – 11.T (felkészítő tanár: Mestra Ágota); 5. hely: Laurinyecz Zalán – 10. T (felkészítő tanár: Balogh Zsuzsanna); 7. hely: Bárkai Lili – 11.T (felkészítő tanár: Mestra Ágota); 13. Szabó Zsófia – 11.T (felkészítő tanár: Mestra Ágota)

Előkészítő évfolyam kategóriája: 1.hely: Schmél Boglárka Luca – 9.AJTP; 2.hely: Gruján Bendegúz – 9. AJTP; 3.Hely: Pesti  Ajtony – 9. AJTP. Mindhárom diák felkészítő tanára: Kocsis Andrea. Gratulálunk!