Kiemelkedő eredményeket értek el tanulóink a minősítő és hangszeres versenyeken a közelmúltban! Szép-Gergely Zsófia (10. A) a Békés Megyei Furulyaversenyen I. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Lőrincz László.

Kiss Hanna Júlia (11.C) a „Tiszán innen, Dunán túl…” országos népdaléneklési versenyen ezüst minősítést kapott. Felkészítő tanára: Szűcsné Molnár Erzsébet.

A Szeged-Csanádi Egyházmegye Gelsey Vilmos Pedagógiai Intézete, a Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, valamint a Szeged Városi Kórusegyesület által meghirdetett regionális népdaléneklési versenyen két helyezés született.  Szép-Gergely Zsófia (10.A) III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Nagyné Leányvári Ágnes, illetve Hódi Csenge (12.C) I. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Fábri-Ivánovics Tünde.