Ebben a tanévben 14 tanulmányi kategóriában 11 tantárgyból 48 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen. Tíz tanulónk végzett az első tíz hely valamelyikén, három dobogósunk volt, és közülük egy tanulónk meg is nyerte kategóriájában az OKTV-t!

Gyuris Imre első lett földrajzból (felkészítő: Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr), Szittyai Júlia harmadik lett biológiából (felkészítő: Gál Viktória tanárnő); valamint Török Máté ugyancsak harmadik lett mozgóképkultúra és médiaismeret tantárgyból (felkészítő: Pataki Balázs tanár úr). Szemerédi Levente (12.M) idén is fantasztikus teljesítményt nyújtott azzal, hogy a tavalyihoz hasonlóan három tantárgyból (matematika, fizika, informatika) döntőbe jutott, vagyis egymaga hat döntős helyezésig jutott.

A részletes eredmények a hír címsorára vagy a „tovább”-ra kattintva érhetők el.