Az Arany János Tehetséggondozó Program előkészítő évfolyamai számára Bonyhádon megrendezett XVIII. Országos Gymnasion Sporttalálkozón a 9.AJTP osztályosaink a következő eredményeket érték el Árva Margit tanárnő vezetésével:
fiú kosárlabda I. helyezés (csapattagok: Bárkányi Richárd, Borosai Barnabás, Darabos Miklós, Gruján Bendegúz, Hegedűs Gergő, Horváth Barnabás, Sinoros-Szabó Sándor).

Leány labdarúgásban III. helyezett lett a leány csapatunk (csapattagok: Fehérvári Mária, Madaras Szandra, Madarász Kata, Orsós Alexandra, Schmél Boglárka és Szabó Eszter).

A sportprogramok mellett kulturális tevékenység is helyet kapott a rendezvény színes palettáján, amelyet a Bonyhádi Petőfis Sándor Evangélikus Gimnázium szervezett. Gratulálunk!