Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében a kilencedikesek csapata második helyezést ért el. Csapatunk tagjai voltak: Vízhányó Gréta (9.A), Kóta Kata (9.B), Hámori Janka (9.M) és Kinyó Kincső (9.M). Felkészítő tanárok: Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet, Harcsár Zoltán, Schultz János, Tigyi István.

A tizenkettedikesek csapata országos első helyezést ért el! Csapattagok: Demeter Gergő, Kassai Levente, Kis Alexandra és Szemerédi Levente (valamennyien 12.M).Felkészítő tanárok:Schultz János, Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett, Tigyi István.

Dürer Versenyen Hámori Janka (9.M) negyedik helyezést ért el, az Andó Viola (9.M), Csiszár Zoltán (10.M) és Weisz Máté (10.M)  alkotta csapatunk ötödik helyezést ért el, valamint Kassai Levente (12.M), Kis Alexandra (12.M) és Tóth Jenő (11.M) csapata ugyancsak ötödik helyen végzett. Felkészítő tanárok: Mike János, Schultz János és Tigyi István.