Iskolánk amatőr fiú kosárlabdacsapata 2018.02.05-én Hódmezővásárhelyen, a Hódtói Sportcsarnokban nagyszerű játékkal megnyerte a diákolimpia megyei döntőjét, ezzel megszerezte a megyei bajnoki címet. Az elődöntőben a Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Szakgimnázium és Szakközépiskola  csapatát 46:30-ra, a döntőben a szintén hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium csapatát győztük le 52:48-ra.

Csapatunk: Marton Endre 12.A; Kovács Henrik 12.A; Pusztai Bertalan 12.M; Ferenczi László 12.M; Laurinyecz Gábor 11.A; Heiner Csaba 11.C; Vereb Máté 11.D; Körmöci Kristóf 11.D; Bakos Bálint 10.C; Balog Tamás 9.T. Felkészítő: Pápai László tanár úr. A csapatkép a csatolt dokumentumban található!

Az országos döntőt március 1-3-án, Pécsett rendezik meg. Gratulálunk a fiúknak!