Iskolánk 10.A osztályos tanulója, Szép-Gergely Zsófia a tavalyi év után idén is sikerrel vett részt a József Attila-díjas gyulai költőSimonyi Imre tiszteletére a gyulai Karácsonyi János Katolikus Gimnáziumban megrendezett emlékversenyen. Zsófia a megzenésített vers kategóriában első helyezett lett; felkészítette: Nagyné Leányvári Ágnes tanárnő. A versmondók mezőnyében is első helyezést ért el; felkészítette: Dr. Tóthné Wolf Anna tanárnő. Emellett versillusztrációs kategóriában különdíjat kapott! Felkészítette: Fiedler Judit tanárnő.

Ebben az évben versíró kategóriában is indultak tanulóink, első helyet szerzett, nagyszerűen teljesített Jankó Attila, 10.T osztályos diákunk. Ugyanitt második helyezést ért el Kónya Zsuzsanna (9.D). Gratulálunk!

A versenyről és az eredményekről bővebben itt olvashatnak.