Kedves Diákok!

Lassan ismét véget ér a vakáció…

Az iskolai tanévnyitó ünnepség szeptember 1-jén, pénteken 8 órakor kezdődik az iskola udvarán. Megjelenés az alkalomhoz illő ünnepi (fekete nadrág/szoknya, fehér ing/blúz, radnótis nyakkendő/sál) öltözetben.

A tanévnyitót követően a 2., 3. és 4. órában osztályfőnöki órákat tartunk, utána hazamehetnek a tanulók. Az első évfolyamot kezdőknek még közösségi szolgálattal kapcsolatos tájékoztatót tartunk, illetve nyelvi szintfelmérőn vesznek részt. Valamint kérjük, hogy a tanulók pénteken hozzák magukkal a bizonyítványukat (amit az osztályfőnököknek kell majd leadni).

Az iskola udvarán zajló építési munkálatok miatt előreláthatólag november közepéig a Kazinczy utca felőli bejáratot sem gyalogosan sem kerékpárral nem lehet használni. Ebben az időszakban a Tisza Lajos körút felőli kapun lehet majd kerékpárral közlekedni!

Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!