Kiemelkedően szerepeltek tanulóink az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyen, a 9. és 10. osztályos diákok országos matematikaversenyén. A matematika tagozatos 9. osztályos tanulók versenyében Weisz Máté (9.M) I. díjas (felkészítő: Schultz János és Tigyi István tanár úr), míg a matematika tagozatos 10. osztályos tanulók versenyében Schrettner Jakab (10.M) III. díjas lett (felkészítő: Mike János és Schultz János tanár úr). A részletes eredményekről a Bolyai János Matematikai Társulat honlapján tájékozódhatnak az érdeklődők.

Iskolánk tanulói közül Weisz Máté (9.M) az első olyan tanuló, aki a matematika tagozatosak között mind a nyolcadikos, mind a kilencedikes országos matematikaversenyt megnyerte.

Az országos döntőbe jutottak: Szép-Gergely Zsófia (9.A); Borza Dávid (9.A); Kelemen Dávid (9.M); Szelle Borbála Anna (9.M); Vincze Lilla (9.A); Csiszár Zoltán (9.M); Geretovszky Anna (9.M); Gyóni Gábor (9.M); Jáger István Attila (9.M); Krizsán László (9.M); Nagymihály Panka (9.M); Tubak Dániel (9.M); Vincze András (9.M); Czirják Lilla (10.M); Hunyadi Marcell Dávid (10.M); Szajbély Sámuel (10.M) és Török Ádám (10.M).