2017. február 11-én rendeztük meg iskolánkban a Meleg István Kémiaverseny döntőjét. A versenyzőknek másfél óra állt rendelkezésére, hogy megoldják a feladatokat. Ezután a szervezők szendvicsekkel és üdítővel látták vendégül a tanulókat és kísérőiket.

Mialatt a versenybizottság kijavította a dolgozatokat, iskolánk volt diákjának, Muráth Szabolcsnak a látványos és tanulságos kísérleteit nézhették meg a versenyzők, amelyek néha jelentős mennyiségű füst felszabadulásával jártak… Az évfolyamok első három helyezettje könyvjutalomban részesült, az első hat helyen végzők oklevelet, a többiek emléklapot kaptak. A díjakat iskolánk igazgatója, Gál Béla és Prókai Szilveszter tanár úr adta át. Gratulálunk minden résztvevőnek!

A döntő feladatai, megoldókulcsai és az eredménylisták a mellékelt dokumentumokban érhetők el.