Kosárlabdacsapatunk két nagyszerű eredményt is elért az elmúlt napokban. Előbb a diákolimpia városi fordulóját nyerték meg, majd a Csongrád megyei döntőben ugyancsak első helyezést értek el, és ezzel bejutottak az országos elődöntőbe.

Eredményeik sorban, városi forduló: Radnóti – Deák: 110 – 100; Radnóti – Gábor Dénes: 76 – 34; Radnóti – Egy.Gyakorló: 62 – 53; megyei forduló, elődöntő: Radnóti – Gregus Hmvh.: 62 – 57; megyei döntő: Radnóti – Horváth M. Szentes: 63 – 15 (mivel a félidőben 40 pont feletti különbség alakult ki, ezért már a félidőben győztünk!)…

diákolimpiai fordulókon szerepelt csapatunk tagjaiBonifert Bendegúz (12.B), Csányi DávidCzakó TamásHorváth TiborSzücs Ármin (12.A), Grizák Máté (12.T), Pinnyey Márton (10.B), Cservák BalázsBindics Boldizsár (10.M), Polányi Kristóf (10.C), , Lakatos Attila (10.D), Tráser Nándor (9.B), Lőrincz Bálint (9.D). Gratulálunk!

A csapatot felkészítette: Pápai László és Wirth István tanár úr. Gratulálunk!