Bolyai Matematika Csapatverseny

5. helyen végzett a Hajdú ZsoltDemeter GergőSzekeres DánielVarsányi András 10.M osztályos diákok alkotta csapatunk a Bolyai Matematika Csapatversenyen. Felkészítő tanáraik: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő, Schultz János tanár úr, Tigyi István tanár úr.

Bátaszéki Matematikaverseny

1. helyet szerzett Hámori Janka 7. M osztályos tanulónk a Bátaszéki Matematikaversenyen. Horváth Anikó ugyanitt 17., Andó Viola pedig 20. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Tigyi István tanár úr.

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

Ismét kitettek magukért matematikusaink a Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen.
Az eredmények:

Schrettner Jakab (9. M) 10. helyen végzett és dicséret kapott (Mike János, Schultz János)

Kassai Levente (10. M) 9. helyen végzett és dicséret kapott (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett, Tigyi István)

Szemerédi Levente (10. M) 4. helyezést ért el és III. díjat kapott (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett, Tigyi István)

Váli Benedek (11. M) 6. helyezést ért el és III. díjat kapott (Mike János, Schultz János)

Gál Hanna (11. M) 4. helyen végzett és II. díjat kapott (Mike János, Schultz János)

Juhász Dániel (12. A) 2. helyen végzett és I.díjat kapott (Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett)

Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez! Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját!