Kedves Szülők, Diákok!

A javítási útmutatókat megismerve biztosan mindenki kiszámolta már, hány pontot is ért el körülbelül a felvételin. A csatolt dokumentumokban a gimnáziumunkban megírt dolgozatok összesített eredményeit olvashatják.

Az eredmények értékelésében szívesen segítünk a hétfői megtekintés során, illetve a 16:30-kor kezdődő igazgatói tájékoztatón is!

Szeretnénk felhívni arra a figyelmüket, hogy az adatok csupán az iskolánkban írt feladatlapok értékelését tartalmazzák. Így vannak olyan eredmények, amelyet olyan tanulók értek el, akik másik középiskolában szeretnének majd továbbtanulni; ugyanakkor hiányzik azoknak a diákoknak a pontszáma, akik ugyan másik iskolában írták meg a felvételi vizsgát, mégis gimnáziumunkban szeretnék majd tanulmányaikat folytatni. Az adatok tehát tényleg csak tájékoztató jellegűek!