A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium évek óta az ország legeredményesebb műhelye a biológia tehetséggondozás területén. Ebben az eredményben elévülhetetlen érdemeket szereztek azok az általános iskolák és különösen az ott tanító kollégák is, ahonnan kiváló diákjaink érkeztek az előző években.

Az eredményes együttműködésben továbbra is bízva hirdetjük meg ebben a tanévben is a Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaversenyt 8. évfolyamos diákok számára, ahová szeretettel várunk minden a biológia iránt érdeklődő tanulót.

A verseny időpontja: 2016. január 25. hétfő.

A várható program:

• 14.45: Érkezés
  • 15.00-16.30 Írásbeli teszt megoldása
  • 16.45: A TERMOSZ laboratórium megtekintése, kísérletek
  • 17.45 Eredményhirdetés

A versenyre jelentkezni a http://szecsiverseny.mabite.info oldalon lehet és ez feltétele is a versenyen való részvételnek.
Technikai okok miatt sajnos idén kicsit későn kerül sor erre a meghívásra, de bízunk benne, hogy az előző évekéhez hasonlóan színvonalas versenyt rendezünk, amelyre természetesen a diákokat és felkészítő tanáraikat is szeretettel látjuk.