Immár 15. alkalommal rendezték meg Sárospatakon az AJTP Fizika Becslési Versenyt, amelyen ebben a tanévben két (10. T osztályos) csapatunk is sikeresen szerepelt. A Deák BenceKoza AttilaMihály Anett trió az előkelő 3. helyen végzett, míg a Martonosi ÁdámRózsa-Bakacsi Soma és Rácz Boróka Zsóka alkotta csapat a 8. helyet szerezte meg. Felkészítő tanáruk: Somogyi Anikó tanárnő. A felkészülés helyszínét a Termosz laboratórium biztosította. Köszönjük az ott dolgozó munkatársak segítségét.

Decemberben lezárult a „Nekem nem mindegy” mottójú diák irodalmi verseny első évada. A társadalmi problémákat témaként felvető országos szerzői versenyen Farkas Eszter 10. T osztályos tanuló novelláival 2. helyezést ért el, ezzel elnyerte a publikáció lehetőségét is.