A szülői értekezleten nyilvánosságra hozott, a kárpátaljai Perényi Zsigmond Középiskola támogatására elindított akciónk sikerrel járt.

A szülők, diákok és tanárok összefogásával 410 400 Ft adomány gyűlt össze. Ezt az összeget gimnáziumunk 34, a diákcsere programban résztvevő tanulója jelenlétében 2015. november 20-án adtuk át Homoki Gabriella igazgató asszonynak Nagyszőlősön. Az összegyűlt egyéb adományok is célba értek: számítógép, CD-lejátszó, videomagnó, kamera, és sok egyéb tárgy gazdagította az iskolát. Igazi karácsonyi hangulat alakult ki, amikor megnézték a dobozok tartalmát. Nagyon hálásak voltak az adományokért (néhány könnycsepp is legördült az arcokon); a felajánlott pénzből terveik szerint a szertáraikat fogják fejleszteni.

Hálásan köszönjük az adakozók önzetlen segítségét! Az adományok olyan helyre kerültek, ahol igazán nagy segítséget jelent minden fillér!