Kiemelkedően szerepeltek matekosaink az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjén, ahol Williams Kada (10. M) 1., Szemerédi Levente (9. M) 2., Andó Angelika (10. M) és Lajkó Kálmán (10. M) pedig 3. díjat kapott.

Részletes eredmények:

Kezdők I. kategória:
2. dicséretet kapott egy feladat hibátlan megoldásáért és egy másikban elért jelentős eredményéért Harangozó Ákos (9. B, Pálfi Gyula Péterné tanárnő)

Kezdők III. kategória:
2. díjat kapott mindhárom feladat lényegi megoldásáért Szemerédi Levente (9. M, Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr)

Haladók III. kategória:
1. díjat kapott mindhárom feladat megoldásáért, az első feladat második megoldásáért és a harmadik feladat általánosításáért Williams Kada (10. M, Schultz János tanár úr és Mike János tanár úr) 3. díjat kapott két feladat lényegében jó megoldásáért Andó Angelika és Lajkó Kálmán (10. M osztályos tanulók, Mike János és Schultz János tanár úr) dicséretet kapott legalább egy feladat lényegében jó megoldásáért Gál Hanna, Nagy Odett és Kosztolányi Kata (10. M osztályos tanulók, Mike János és Schultz János tanár úr) Gratulálunk a matematika munkaközösség munkájához!