Népes csapat képviselte – eredményesen – iskolánkat a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében.

A hetedik osztályosok között Weisz Máté (felkészítő tanára Schultz János tanár úr) a 19. helyen végzett.

A kilencedikesek között Szemerédi Levente (9. M; Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő és Tigyi István tanár úr) az igen előkelő 6. helyezést érte el, Ótott Péter (9. B; Pálfi Gyula Péterné tanárnő)pedig 16. lett.

A tizedik osztályosok megmérettetésében Williams Kada – az elsővel azonos pontszámmal – 2., Lajkó Kálmán 5., Andó Angelika pedig 14. helyen végzett. A 10. M osztályos diákok felkészítő tanárai: Schultz János és Mike János tanár úr.

A tizenegyedikesek között Juhász Dániel (11. A; Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett tanárnő) 6., Regős Krisztina (11. M, Ábrahám Gábor és Tigyi István tanár úr) 13. lett.