Ebben az esztendőben is megrendezésre kerül a Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaverseny iskolánkban, a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumban. A verseny a hagyományokhoz híven ebben az esztendőben is az írásbeli felvételi vizsgák megtekintésének napján, 2015. január 26-án kerül megrendezésre. Technikai okok miatt sajnos ebben a tanévben mindössze egyetlen hét áll rendelkezésre a jelentkezésre, ezért kérjük, hogy a szoros határidő miatt ügyeljenek a nevezésre.

Tervezett program:

• 14.45     Érkezés a Gimnáziumba – gyülekezés a 2. emeleti 301. teremben (Rajz szaktanterem)
  • 15.00     Írásbeli feladatlap kitöltése – diákok számára
  •               Szakmai beszélgetés – kísérő tanárok számára
  • 16.30     A TÁMOP-3.1.3 laboratórium bemutatkozása
  •               A biológiai eszközök bemutatása két csoportban.
  • 17.30     A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium biológia tagozatának bemutatása.
  • 18.00     Eredményhirdetés

A legjobb eredményt elért diákok oklevelet kapnak és könyvjutalomban részesülnek.

Nevezni a szokásos honlapon lehet 2015. január 25. vasárnap este 20.00 óráig:

Szeretettel várunk minden diákot, tanárt és szülőt a versenyen!