Nagyszerűen szerepeltek tanulóink a Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Versenyen.

A kilencedik évfolyamosok között:
I. díjat kapott Váli Benedek, Williams Kada. Mindketten 9. M osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Dr. Mező Tamás tanár úr.
II. díjat kapott Szemerédi Levente (8. M, Dr. Mező Tamás)
III. díjat kapott Kormányos Hanna Rebeka és Hegedűs Bercel (9. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Hansel Soma (9. M, Dr. Mező Tamás), Gyenes Péter (9. A, Csányi Sándor, Csanaky Attila), Kovács Kristóf (9. M, Dr. Mező Tamás), Sebestyén Márton (9. A, Csányi Sándor)

A tizedik évfolyamosok között:
I. díjat kapott Gyulai-Nagy Szuzina, Kovács-Deák Máté, Sipos Bence, Csonka Attila, Regős Krisztina. Mindannyian a 10. M osztály tanulói. Tanáruk Dr. Mező Tamás.
III. díjat kapott Heinc Emília (10. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Széles Katalin (10. M, Dr. Mező Tamás), Juhász Dániel (10. A, Csányi Sándor), Gyöngyösi Márton (10. A, Csányi Sándor), Dobos Ádám Zoltán (10. M, Dr. Mező Tamás), Maronka Áron (10. M, Dr. Mező Tamás)A tizenegyedik évfolyamosok között:
III. díjat kapott Márton Boldizsár (11. M, Dr. Mező Tamás)
Dicséretet kapott Lőrinczy Döme (11. A, Dr. Mező Tamás), Szirbik Bence (11. A, Dr. Mező Tamás)