A 16. dr. Árokszállásy Zoltán Országos Biológia és Környezetvédelmi Verseny döntőjében diákjaink ismét megmutatták, hogy a tehetséggondozó biológiaoktatásban iskolánk továbbra is vezető szerepet játszik. A II. kategóriában (9-10. évfolyamosok) az első hét helyezett között öt diák iskolánk 10.B osztályának biológia tagozatos tanulója.

I. díj: Gausz Flóra
III. díj: Varga Petra
4. helyezett: Kopasz Anna Georgina
5. helyezett: Nikolényi Gergő
7. helyezett: Márki Ákos

Rajtuk kívül kiválóan szerepelt a 30 fős döntőben a szintén 10.B osztályba járó Szeredi Gabriella, Tóth Zsófia Edit, Harangozó Márk, Sántha Bence, Mátyus Blanka, Marton Ákos, Fábián Réka és Kovács Luca is. A 11-12. évfolyamosok III. kategóriás döntőjében sikeres szereplést tudhat maga mögött a 9. helyezett Jász-Dávid Kurszán (12.B) és a 10. helyezett Karkas Réka (12.B), valamint eredményesen szerepelt Újházy Mihály (12.M) és Tari Zoltán (12.A) is.

A diákok sikeres felkészülését és a csapatot Gál Viktória tanárnő és Bán Sándor tanár úr vezette. Gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!