Gimnáziumunk segíteni szeretné diákjait abban, hogy minél könnyebben el tudjanak igazodni a hétköznapok útvesztőjében. Ezért több intézménnyel is felvette a kapcsolatot.
Az első félévben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai tartottak kihelyezett tájékoztatót, gyakorlati órákat a 11., illetve a 12. osztályos tanulóinknak. Segítették őket az ügyfélkapus regisztrációban is.
E héten indult a 9. osztályokban a Napos oldal a Sérült Emberekért Alapítvány „Ismerj meg és fogadj el” programja, amelyben a fogyatékkal élő embertársaink élethelyzetével, lehetőségeivel ismertetik meg tanulóinkat.
Áprilisban kezdődik a „Nyitott bíróság” program, melynek keretében a bíróság működésével, az alapvető jogokkal, kötelességekkel ismerkedhetnek meg diákjaink.
 Köszönjük együttműködő partnereink figyelmességét, segítő munkáját! Köszönjük, hogy sok hasznos információval, élménnyel gazdagítják diákjainkat!