Szép sikereket értek el úszóink a megyei diákolimpia döntőjében.
A IV. korcsoportban az Ondrik Ákos, Sass Dávid, Szajbély Zsigmond, Szögi Balázs alkotta 4 x 50 méteres gyorsváltónk bronzérmet nyert.
Az V.-VI. korcsoportban „B” kategóriában 4 győzelmet arattunk, egy 2. hely kíséretében.
100 méteres mellúszásban Harangozó Márk úgy nyert aranyat, hogy még az 1 korcsoporttal fiatalabbak között is indulhatott volna. 100 méteres gyorsúszásban Gera Nándor nyert hihetetlen akaraterős versenyzéssel. Nándor emellett a 100 méteres mellúszásban ezüstérmet szerzett. A lányoknál 100 méteres mellúszásban Topal Leila nyert hihetetlen magabiztosan, a 4×50 méteres váltónk pedig kiélezett küzdelemben hódította el az áhított aranyérmet! A csapat tagjai: Topal Leila, Tarnai Orsolya, Nógrádi Viktória, Vida Ágnes.  Az „A” kategóriában 100 méteres mellúszásban Novoszáth Tamás nyert példás magabiztossággal. Ebben a versenyszámban Sántha Bence az 5. helyet érte el. Ugyancsak 5. lett a Novoszáth Tamás, Sántha Bence, Lajkó Ágoston, Tarnai László összetételű gyorsváltónk.
A győztes versenyzők az Országos Diákolimpia döntőjébe jutottak!Gratulálunk mindenkinek!