A közelmúltban javaslatokat gyűjtöttünk diákjainktól –  a  legfiatalabbaktól a végzősökig – az iskolai könyvtárba történő új beszerzésre vonatkozóan.  A leggyakoribb kívánságokat igyekeztünk teljesíteni  a fellelhetőség és anyagi lehetőségeink függvényében. Téli szünetre már kölcsönözhetők a kért olvasnivalók: szórakoztató, fantasztikus, romantikus, ifjúsági- és kalandregények, krimik, tudományos- és ismeretterjesztő, színházzal, képzőművészettel, fotózással, sporttal, játékokkal, társas kapcsolatokkal foglalkozó könyvek,  idegen nyelvű  olvasmányok,  egészséges életmódra valamint konyhaművészetre (egyszerű receptek!)  csábító kiadványok.

Mindenkinek jó időtöltést, igazi olvasmányélményt kívánunk az ünnepekre és az új évben is!

Az új könyvek listáját a csatolt dokumentum tartalmazza.