Nagyszerűen szerepeltek gimnáziumunk tanulói a Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Versenyen.
A kilencedik évfolyamosok versenyén I. díjat kapott Volford András. III. díjas lett Szász Dániel Soma, míg különdíjat kapott Márton Boldizsár és Pap-Takács Gergely. (Valamennyien a 9.M osztály tanulói, felkészítő tanáruk Dr. Mező Tamás tanár úr).
A 10. évfolyamosok között I. díjat nyert Géczi Péter (10.M, Dr. Mező Tamás), II. díjas lett Várhidi Zsóka (10.M, Dr. Mező Tamás), Újházi Mihály (10.M, Dr.Mező Tamás) és Tóth Kornél (10.A, Dudás Zoltánné).
A 11. évfolyamosok versenyében I. díjat szerzett Vajda Balázs (11.A, Csányi Sándor), mellette különdíjat kapott Csirik András (11.A, Csányi Sándor).
A végzős évfolyamok megmérettetésén Major Attila (12.M, Dr. Mező Tamás) különdíjat kapott.