Ezúton tájékoztatunk minden érintettet, hogy a Csongrád Megyei Kormányhivatal Vezetője, B. Nagy László Kormánymegbízott a meteorológiai prognózisban foglalt rendkívüli időjárási előrejelzésre tekintettel 2012. február 6. és 7. napjára (tehát hétfőre és keddre) Csongrád Megye valamennyi Oktatási-Nevelési Intézményében RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNETET RENDELT EL.
Gimnáziumunkban ezeken a napokon is ügyeletet tartunk.
Ez azt jelenti, hogy
– a felvételiző diákok (vagy szüleik) az értékelő lapokat át tudják venni;
– a nyílt napot megtartjuk;
– az iskolánk által szervezett Angol Nyelvi Versenyt a meghirdetett időpontban megtartjuk;
a Varga Tamás Matematika-, és a Lóczy Lajos Földrajzversenyt (a szervezőkkel egyeztetve) a meghirdetett időpontban lebonyolítjuk. Az értékelő lapok átvételére (és amennyiben szükséges a nyílt napra) – a körülmények ismeretében – pótnapot fogunk kijelölni.

Kérjük kísérjék figyelemmel honlapunkat, illetve az elektronikus naplónk üzeneteit!